Intercept Profile (2.0.17) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Phone
ga: Fón

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Phone number
ga: Fón
