Intercept Profile (2.0.17) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Diff
kn: ಡಿಫ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Scan
kn: ಶೋಧನೆ

en: Ruby
kn: ಮಾಣಿಕ್ಯ(Ruby)

en: Python
kn: ಪೈಥಾನ್

en: Java
kn: ಜಾವಾ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
