Intercept Profile (2.0.19) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Body
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Closed
ms: Ditutup

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Reset
ms: Set semula

en: Center
ms: Tengah

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Picture
ms: Gambar

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Desc
ms: Menurun

en: User login
ms: Log masuk pengguna

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Asc
ms: Menaik
