Intercept Profile (2.0.19) - en to sv translation catalogue (64 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Body
sv: Brödtext

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Closed
sv: Stängd

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Center
sv: Centrerad

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Event
sv: Händelse

en: Picture
sv: Bild

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Gallery
sv: Galleri

en: Plain text
sv: Ren text

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Diff
sv: Skillnad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Tabs
sv: Flikar

en: Apply
sv: Applicera

en: Administrator
sv: Administratör

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Zipcode
sv: Postnummer

en: Frontpage
sv: Startsida

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Your virtual face or picture.
sv: Ditt virtuella ansikte eller bild.

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Asc
sv: Stigande

en: Equipment
sv: Utrustning

en: Master
sv: Huvud

en: Wide
sv: Bred

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Basic block
sv: Grundläggande block

en: A basic block contains a title and a body.
sv: Ett enkelt block innehåller en titel och en brödtext.

en: Basic HTML
sv: Grundläggande HTML

en: Restricted HTML
sv: Begränsad HTML

en: All content promoted to the front page.
sv: Allt innehåll som visas på startsidan.

en: Max 1300x1300
sv: Maximalt 1300x1300

en: Max 2600x2600
sv: Maximalt 2600x2600

en: Max 325x325
sv: Maximalt 325x325

en: Max 650x650
sv: Maximalt 650x650

en: Narrow
sv: Smal

en: Welcome to [site:name]
sv: Välkommen till [site:name]
