Intercept Profile (2.0.19) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Closed
th: ปิด

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ
