Intercept Profile (2.0.20) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Reset
hr: Poništi

en: Center
hr: Centar

en: Summary
hr: Sažetak

en: Event
hr: Događanje

en: Picture
hr: Slika

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Scan
hr: Skeniraj

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
