Intercept Profile (8.x-1.0-alpha12) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Closed
he: סגור

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: Summary
he: תקציר

en: Event
he: אירוע

en: Picture
he: תמונה

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Gallery
he: גלריה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: User login
he: כניסה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Administrator
he: מנהל

en: Offset
he: היסט

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Event Types
he: סוגי אירועים

en: Wide
he: רחב

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: Narrow
he: צר

en: Welcome to [site:name]
he: ברוכים הבאים ל[site:name]
