Intercept Profile (8.x-1.0-alpha18) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Closed
mg: Mihidy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy
