Intercept Profile (8.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Closed
is: Lokuð

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Center
is: Miðja

en: Summary
is: Samantekt

en: Event
is: Viðburður

en: Picture
is: Mynd

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
