Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Medium
ar: متوسط

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Minimal
ar: مختزل

en: Interface translation
ar: ترجمة الواجهة
