Interface Translation Auto (1.0.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Medium
cs: Střední

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Minimal
cs: Minimální

en: Interface translation
cs: Překlad rozhraní

en: not applicable
cs: nelze použít
