Interface Translation Auto (1.0.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: None
da: Ingen

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Multilingual
da: Sprog

en: Interface translation
da: Interface-oversættelse

en: not applicable
da: ikke relevant
