Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Medium
ja: 中程度

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Minimal
ja: 最少

en: Interface translation
ja: インターフェースの翻訳

en: not applicable
ja: 適用不可
