Interface Translation Auto (1.0.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Medium
pt: Médio

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Minimal
pt: Mínimo

en: Interface translation
pt: Tradução de interface

en: not applicable
pt: não aplicável
