Interface Translation Auto (1.0.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: None
uk: Немає

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Medium
uk: Середній

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Interface translation
uk: Переклад інтерфейсу

en: not applicable
uk: не застосоване
