Interface Translation Auto (1.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Medium
vi: Vừa

en: Minimal
vi: Tối thiểu
