Interface Translation Auto (1.0.5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Medium
ca: Mitjana

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Minimal
ca: Mínima

en: Interface translation
ca: Traducció d'interfície

en: not applicable
ca: no aplicable
