Interface Translation Auto (1.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Medium
fa: متوسط

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: not applicable
fa: غیر مرتبط
