Interface Translation Auto (1.0.5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: Interface translation
fi: Käyttöliittymän kääntäminen

en: not applicable
fi: ei sovellettavissa
