Interface Translation Auto (1.0.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Medium
fr: Moyen

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Interface translation
fr: Traduction de l'interface

en: not applicable
fr: non applicable
