Interface Translation Auto (1.0.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
