Interface Translation Auto (1.0.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
