Interface Translation Auto (1.0.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Interface translation
lt: Sąsajos vertimas

en: not applicable
lt: netaikoma
