Interface Translation Auto (1.0.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Medium
lv: Vidējs

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Minimal
lv: Minimāls
