Interface Translation Auto (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Medium
oc: Mejan

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Minimal
oc: Mínima
