Interface Translation Auto (1.0.5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Medium
sk: Stredná

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Minimal
sk: Min.

en: Interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania
