Interface Translation Auto (1.0.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: None
sv: Ingen

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Medium
sv: Mellan

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Interface translation
sv: Översättning av gränssnitt

en: not applicable
sv: ej tillämpligt
