Interface Translation Auto (1.0.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Medium
tr: Orta

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Minimal
tr: En az

en: Interface translation
tr: Arayüz çevirisi

en: not applicable
tr: geçerli değil
