Interface Translation Auto (1.0.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Medium
az: Orta

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Interface translation
az: İnterfeys tərcüməsi

en: not applicable
az: tətbiq edilmir
