Interface Translation Auto (1.0.4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: None
de: Keine

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: Medium
de: Mittel

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Test Connection
de: Verbindung testen

en: Interface translation
de: Übersetzung der Benutzeroberfläche

en: not applicable
de: Nicht zutreffend

en: OpenAI API Key
de: OpenAI API Schlüssel

en: DeepL API Key
de: DeepL-API-Schlüssel
