Interface Translation Auto (1.0.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Medium
el: Μέσο

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Minimal
el: Ελάχιστη
