Interface Translation Auto (1.0.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Medium
es: Medio

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Minimal
es: Mínimo

en: Interface translation
es: Traducción de la interfaz

en: not applicable
es: no aplicable
