Interface Translation Auto (1.0.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Medium
et: Keskmine

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: not applicable
et: pole rakendatav
