Interface Translation Auto (1.0.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna
