Interface Translation Auto (1.0.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Medium
gl: Medio

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Minimal
gl: Mínimo

en: not applicable
gl: non aplicable
