Interface Translation Auto (1.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Medium
he: בינוני

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Minimal
he: מינימלי

en: Interface translation
he: תרגומים לממשק
