Interface Translation Auto (1.0.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Medium
hi: माध्यम

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Minimal
hi: अल्पतम
