Interface Translation Auto (1.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Medium
hr: Srednji

en: Minimal
hr: Minimalno
