Interface Translation Auto (1.0.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: None
hu: Nincs

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Medium
hu: Közepes

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Minimal
hu: Minimális

en: Interface translation
hu: Felületfordítás

en: not applicable
hu: nem alkalmazható
