Interface Translation Auto (1.0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: None
id: Tiada

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Medium
id: Sedang

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Interface translation
id: Penerjemahan antarmuka

en: not applicable
id: tidak berlaku
