Interface Translation Auto (1.0.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Medium
it: Medio

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Minimal
it: Minimale

en: Interface translation
it: Traduzione dell'interfaccia

en: not applicable
it: non applicabile
