Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Minimal
ku: کەمترین
