Interface Translation Auto (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Interface translation
nl: Interface-vertaling

en: not applicable
nl: niet van toepassing
