Interface Translation Auto (1.0.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Minimal
nn: Minimum
