Interface Translation Auto (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: None
pl: Brak

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Medium
pl: Średnie

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Interface translation
pl: Tłumaczenie interfejsu

en: not applicable
pl: nie dotyczy
