Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Medium
ro: Mediu

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Interface translation
ro: Traducerea interfeței

en: not applicable
ro: nu se aplică
