Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Medium
ru: Средний

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Minimal
ru: Минимальный

en: Interface translation
ru: Перевод интерфейса

en: not applicable
ru: не применимо
