Interface Translation Auto (1.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Minimal
ta: குறைந்தது

en: not applicable
ta: பொருந்தாது
