Interface Translation Auto (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Interface translation
th: แปลส่วนติดต่อผู้ใช้
