Interval Field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Save
az: Saxla

en: Plain
az: Düz

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Field types
az: Sahə növləri
